День безпечного Інтернету 2021

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

День безпечного Інтернету запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях.

Відзначайте День безпечного інтернету участю у Safer Internet Day Challenge 2021!
З 1 лютого по 1 березня.
Для учнів шкіл, ЗП(ПТ)О та студентів коледжів.
Участь безкоштовна.
Запрошуємо учнів та студентів пройти тест з безпеки поведінки в цифровому світі.

Сертифікати всім учасникам тестування. Бейджі за успішне завершення курсу «Вступ до кібербезпеки».
Активним вчителям – сертифікати для навчального закладу та сувеніри від .