Партнери

Партнери

 

itlin.png

 

disti.png

 

ТОВ «Ай Ті - Лінкс Сервіс» існує і динамічно розвивається на ринку України з 2005-го року. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійний партнер, завдяки кваліфікованому персоналу, зацікавленому в успіху спільної справи. За свою історію компанія заслужила гарну репутацію і довіру замовників. Компанія займається розробкою веб-орієнтованих систем і автоматизацією діяльності підприємств. Починаючи з 2007-го року, компанія є лідером в сфері розробки та інтеграції обладнання та систем GPS моніторингу, диспетчеризації і контролю витрат палива.

 

ТОВ "ДІСТІ-ПРО".

Завдяки дуже інноваційної ІТ-індустрії комунікаційні технології і відповідне обладнання та програмне забезпечення будуть з кожним роком стає все дешевше і потужніше. Це буде дуже добре прийнято користувачами в багатьох галузях, тому що це дозволяє їм отримувати більше цінної інформації від своїх пристроїв і машин і відповідних процесів, таких як стан, діагностика, параметри процесу і т.д. 

 

Договір про співпрацю

Договір на практику (виробничу) - на кафедрі

Договір на практику (науково-дослідну) - на кафедрі

 

Договір про співпрацю 

 
       
proks.png   itua.png  

ПРОКСИС™ промислові комп'ютери і системи

Індустрія 4.0 Обладнання, програмне забезпечення для сучасних систем промислової автоматизації. Застосування IoT, BigData, модулей аналітики для побудови сучасного виробництва.

 

Протягом 11 років компанія «Інформаційні технології України» допомагає запускати, вести, автоматизувати й підтримувати бізнес-проекти в режимі онлайн. За цей час компанія зарекомендувала себе надійним партнером для 300 клієнтів, успішно реалізувавши понад 500 проектів.  Основна задача – підтримувати проекти, що діють, та розвивати нові!

Компанія пропонує перевірені ІТ рішення, але враховує особливості роботи кожного клієнта.

 
Зустріч  

Договір про співпрацю

Договір на практику (науково-дослідну) - на кафедрі

 
   

 

 

Dronua.jfif

 

erc.png

 

DroneUA - це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. DroneUA - імпортер і дистриб'ютор найбільш популярних торгових марок в світі дронів.

 

ERC (Enhanced Resource Company) – професійний дистриб’ютор міжнародного рівня. В Україні працює з 1995 року та має власні, перевірені часом ефективні методи розвитку та підтримки каналу, додаткові сервіси для бізнес-партнерів pre- та after-sales, зокрема гарантійний сервіс і навчальний комплекс. Із самого початку роботи піклування про внутрішні та зовнішні стандарти і традиції компанії не заважає створенню та впровадженню інновацій, що забезпечує впевнені лідерські позиції дистрибуції ERC в Україні. 

 

Зустріч

 

Зустріч

 
       

SKYGLYPH.png

 

kyivst.png

 

Skyglyph - динамічний стартап, що складається з творчих та досвідчених  ентузіастів у галузіаерофотознімань, що базуються в Софії, Болгарія а також мають представництва в Північній Америці, Східній Європі та Південно-Східній Азії.
Хмарна платформа Skyglyph спрощує процес розвідки та управління польотом, картографування активів,
моніторинг сайту, передача даних та візуальна інтерпретація результатів. Skyglyph досягає успіхів у професійній інтерпретації зображень шляхом створення всебічних аналітичних та рекомендованих звітів про дії, які можуть бути застосовані до різноманітних вимог щодо використання опитування.

 

Київстар - найбільший оператор телекомунікацій України, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Абонентами компанії є понад 26 млн клієнтів мобільного зв'язку і понад 1 млн клієнтів фіксованого широкосмугового інтернету.

 

 

Зустріч

Зустріч

 

Договір на практику (виробничу) - на кафедрі

 

 

 

 

 

cisco.jpg

 

oracle (1).jpg

 

Навчальна програма Академії Cisco охоплює широкий перелік тем – від основ організації та обслуговування мереж до більш складних понять ІТ, таких як мережева безпека, використання складних інструментів пошуку та усунення несправностей. Особливо корисно для студентів кафедри наявність серед навчальних курсів Академії Cisco цілої низки дисциплін присвячених Інтернету речей (IoT). Майбутні фахівці отримали змогу дізнатись про найновіші розроби від одного з лідерів галузі.

 

Завдяки статусу Інституціонального учасника програми академій Oracle, який отримав Факультет інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, студентам кафедри доступні ресурси для вивчення інформаційних технологій, що дозволяють розширити знання, відпрацьовувати навички, впроваджувати інновації і таким чином отримати конкурентні переваги в технологічних сферах. Комплексні навчальні плани, розроблені професійними викладачами, програмне забезпечення, хмарні технології, практичні кейси доступні виключно для інституціональних учасників Oracle Academy.

 

Детальніше про співпрацю

 

Детальніше про співпрацю

 

 

 

 

 

Радионикс (Лого Итог).webp

 

main_logo.png

 

ТОВ «Радіонікс» є однією з найбільш розвинутих компаній України на ринку розробки, модернізації та виробництва радіолокаційних, навігаційних і радіозв'язку систем. Підприємство орієнтоване на розробку новітніх радіолокаційних систем управління повітряним рухом і посадки, метеонавігаційних РЛС з використанням сучасної мікроелементної бази і високих технологій на всіх етапах проектування і серійного виготовлення наукомісткої продукції.

 

Протягом більше 7 років команда змінювалася і розвивалася, щоб задовольнити запити  клієнтів компанії Дивотек допомогти їх підприємствам рости і процвітати.  Компанією  Дивотек виконано більше 100 успішних проектів. Працівники з розумінням ставляться до потреб клієнтів, враховують індивідуальні побажання, підказують, як правильно втілити все це в життя і передбачають реалізацію на крок вперед, щоб в майбутньому кожен проект можна було легко модернізувати під нові правила бізнесу і завжди бути в тренді.

 

Договір на практику (науково-дослідну) - на кафедрі

 

Договір на практику (науково-дослідну) - на кафедрі

 

9b8f0da237f8ff72eb7bd55f75d9de0c.png

 

17884187_10154220930360448_3201341747770140275_n.png

 

«Інфопульс Україна» - найбільша ІТ-компанія України, яка надає послуги для всього життєвого циклу ІТ-систем і послуги з підтримки телеком-інфраструктури.

Різнопланове сервіс-портфоліо і, відповідно, різноманітність проектів, дозволяє компанії не тільки стабільно зростати, але і надавати великі можливості для розвитку наших співробітників.

 

Andersen - компанія з розробки програмного забезпечення з повним циклом послуг. Понад 13 років компанія займається впровадженнями на  підприємствах у всьому світі з трансформації бізнесу, створюючи ефективні цифрові рішення із застосуванням інноваційних технологій.

 

Договір на практику (науково-дослідну) - на кафедрі

 

Договір на практику (науково-дослідну) - на кафедрі

 
 

 

   

Net_st.png

 

omniWay.png  

"Net-City" - інтернет сервіс-провайдер що динамічно розвивається.. На ринку телекомунікаційних послуг з 2003 року. Зона покриття мережі поширюється далеко за межі міста і стрімко розширюється. Перший і, на даний момент єдиний, провайдер що пропонує швидкість доступу до 1Гбіт/с. Використовує сучасні технології та обладнання класу оператора. Відрізняється лояльністю і індивідуальним підходом до абонента. 

 

Ключовий напрям діяльності OmniWay, заснованої у вересні 2009 року - ITSM-консалтинг. OmniWay надає професійні послуги в області побудови і модернізації системи управління корпоративними ІТ-процесами. У спектр послуг OmniWay входить проектування процесів управління, конфігурація і інтеграція інформаційних систем, що забезпечують облік та контроль виконання процесів, а також проектування і розробка аналітичної звітності.   

Договір на практику (виробничу) - на кафедрі

 

Договір на практику (виробничу) - на кафедрі  

 

 

   

УАФІТ.jfif

 

logo-homekit.png  

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ" є всеукраїнською громадською організацією, створеною відповідно до чинного законодавства України на основі єдності інтересів для спільної реалізації громадянами прав і свобод.
Організація є вільною у виборі напрямів своєї діяльності для досягнення статутних завдань у межах, встановлених чинним законодавством України та наступним Статутом.

 

Сучасна компанія HomeKitUA займається повним циклом розробки та впровадження рішень для управління Розумним будинком.

Система розумний будинок HomeKit зв'язує всі аксесуари від різныи брендів міжд собою в одному додатку Дім і виконує будь-які сценарії для вас.

 

Співпраця в межах виконання дипломних проектів, консультування, стажування

 

Співпраця в межах виконання дипломних проектів, консультування, стажування  

logo.jpg

 

aitu-logo-2.png  

90-річний Океанський університет Китаю (OUC) зробив значні досягнення у розвитку дисциплін та викладацьких колективів. Інноваційні можливості школи та здатність служити громаді значно покращились. З'явилися значні досягнення, і завдяки міжнародному технологічному співробітництву та обмінам було освоєно нові простори.

 

Astana IT University - провідний центр компетенцій по цифровій трансформації в Центральній Азії.  

Міжнародна співпраця

 

Міжнародна співпраця  

 

 

   

qatest.png

 

   

Тренінговий центр QATestLab тзаймається розробкою та впровадженням курсів для софтверного тестування. Всі бажаючі будувати кар'єру в IT такої спеціальності, як тестування програмного забезпечення мають можливість проходити програми ТЦ.

 

   

Зустріч