Спеціальні умови участі у конкурсі

Інформаційні матеріали щодо документів осіб, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі при вступі до закладів вищої освіти України для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти в 2021 році

Шановні здобувачі, сформований перелік міжнародних та всеукраїнських студентських олімпіад з фаху, переможцям або призерам яких будуть нараховуватися додаткові бали (10 балів) під час участі в конкурсному відборі для здобуття ступеня магістра у 2021 році.

ПЕРЕЛІК

міжнародних та всеукраїнських студентських олімпіад з фаху, переможцям або призерам яких будуть нараховуватися додаткові бали під час участі в конкурсному відборі для здобуття ступеня магістра у 2021 році відповідно до пункту 2 § 4.2 розділу ІІІ Правил прийому 2021.

1. Переможці фінального етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.
  2. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Програмування й управління ІТ-проектами».
  3. Переможці II туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Кібербезпека».
  4. Переможці фінального туру Міжнародної олімпіади Google Hash Code
  5. Переможці II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».
  6. Переможці II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».
  7. Переможці II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика».
  8. Переможці II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кібербезпека».
  9. Переможці II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології».
  10. Переможці II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Комп’ютерні науки».
  11. Переможці II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційні системи і технології».