Новина

1 липня розпочинаються вступні іспити до магістратури.

1 липня розпочинаються вступні іспити до магістратури.
Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземних мов проводиться у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00).
Станом на сьогодні понад 55% учасників, зареєстрованих для участі в ЄВІ, не роздрукували свої запрошення-перепустки.
Нагадуємо учасникам ЄВІ, що адреси пунктів тестування та час початку іспиту зазначено в запрошеннях-перепустках, розміщених у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.
Просимо тих учасників, які мають намір взяти участь у тестуванні, терміново роздрукувати цей документ: у ньому зазначено проміжок часу, протягом якого рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.
Для участі в ЄВІ/ЄФВВ учасник / учасниця має своєчасно прибути до пункту тестування, взяти з собою зазначені вище документи, дотримуючись рекомендацій, пройти процедуру допуску до пункту тестування.
Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:
- оригіналу екзаменаційного листка;
- оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
- запрошення-перепустки.
У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.
Електронна версія ID-картки у мобільному застосунку «Дія» не замінює оригінал паспорта.