Applied Robotics Labs

Агов, студенти!
Хочете отримати знання теоретичного університету за допомогою промислової практики в області дронів / роботів?
Приєднуйтесь до нас у Applied Robotics Labs, які незабаром будуть створені на факультету інформаційних технологій. Skyglyph та Syngenta підтримають Лабораторію промисловими знаннями, відповідними технологіями та обладнанням.
Хочете знати більше? Приєднуйтесь до нас у четвер, 3 липня о 2:00 (GMT+ 3) час на вебінар ′′ Launching Applied Robotics Lab присвячений зачаттю та майбутнім заходам лабораторії.
Віталій Снитюк, декан ІТ-факультету зробить слово.
Anzhela Fokina, HR-бренд та КСР Projects Manager Syngenta пояснять важливість соціальних, освітніх проектів для Сингенти.
Александр Зозуля, керівник обласного відділу технічної підтримки, розгляне актуальні завдання, пов ' язані з ІТ та агросвіти.
Тоді Віктор Єрмак, генеральний директор Skyglyph, детально розповість про місію лабораторії та принципи роботи.
Учасники відповідатимуть на запитання аудиторії.
Ця подія відкрита для всіх студентів ІТ факультету. Однак онлайн-простір обмежений 100 учасниками за раз. Реєструйтеся сьогодні, щоб забезпечити своє місце за посиланням:
Офіс декана,
факультету інформаційних технологій,