Новина

Global Game Jam 2018

На базі факультету інформаційних технологій Київського національного університету ім. Тараса Шевченка з 26 по 28 січня 2018 року відбудеться десятий ювілейний Всесвітній конкурс зі створення комп’ютерних ігор Global Game Jam (GGJ) 2018, на якому розробники зі всієї Україні зможуть попрацювати в дружній атмосфері над темою, яку оголосить центральнийоргкомітет.

 

Global Game Jam за час свого існування став однією з найважливіших подій року в ігровій індустрії. Щороку в останні вихідні січня тисячі ентузіастів і профі ігро-будівництва збираються, щоб провести 48 годин в атмосфері інновацій, співпраці і експериментів. Саме так звучить гасло цього найбільшого міжнародного хакатону, який лише у 2017 році зібрав понад 37000 учасників на семи сотнях майданчиків в 100 країнах світу.

 

Запрошуємо студентів Вашого закладу разом із представником педагогічного колективу взяти участь у цій всесвітній події.

 

За призові місця та спеціальні номінації від спонсорів будуть вручені цінні призи (електронні гаджети та ігрові пристрої).

 

Якщо ти хочеш спробувати свої можливості в створенні ігор, то можеш <a href="https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfvsQ5SC5omVCNgEOaNJvvPsr3TL8rTyy7ZjRDcuo1RVOrcBg/viewform">зареєструватися тут</a>. (перехід на  https://ggj.knu.ua)

 

Захід відбудеться за адресою вул. Ванди Василевської, 24, м. Київ.

 

Факультет інформаційних технологій, Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

Додаткова інформація за посиланнями та за телефоном.

+38 (099) 205 50 60