Новина

Інформаційний день програми Еразмус+ в Університеті

Про можливості участі в академічних обмінах, про актуальні програми зі стажування й викладання в закордонних закладах-партнерах, про досвід участі в програмах із міжнародної кредитної мобільності й проектної співпраці йшлося під час інформаційного дня Еразмус+ в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. 

Подія відбулася в змішаному форматі 18 жовтня 2021 року у головному корпусі Університету. Співорганізаторами інформаційної зустрічі виступили представники Національного Еразмус+ офісу в Україні та Відділ міжнародного співробітництва Університету.

У вітальному слові до учасників події ректор Володимир Бугров наголосив на важливості академічної колаборації: «Історія програм Еразмус в Університеті – це не тільки самі програми й проєкти, а ще й постійна співпраця та розвиток. Досвід такої співпраці – це взаємодія людей та інституцій. Для кожного з учасників, які долучаються до спільних програм і проєктів – це новий досвід і знайомства, а також постійний і динамічний поступ уперед. Щиро бажаю всім студентам і працівникам, які долучилися до сьогоднішньої події, успішно подаватися до участі в програмах і проєктах Еразмус+. Запевняю, що Університет робитиме все можливе, щоб такі проєкти й надалі мали потужну підтримку». 

Досвід реалізації проєктів КА2 в КНУ імені Тараса Шевченка – за виступом доцента факультету інформаційних технологій Сергія Броніна щодо втілення проєкту «Рамка цифрових компетенцій для українських учителів та інших громадян» (dComFra).

Джерело: https://www.facebook.com/irotsnuk/

245368625_4182549171853568_3899662975495409708_n.jpg