Новина

Кафедра відзначила 4 річницю свого створення

13 грудня 2021 року кафедра інформаційних систем та технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка відзначила 4 річницю свого створення.
 
В рамках святкування було проведено Науковий семінар «SCI-IST».
Першим привітав кафедру, всіх працівників, здобувачів та гостей семінару – виконуючий обов’язки завідувача – Онищенко Андрій Михайлович.
 
На початку зустрічі з привітальним словом виступив декан факультету інформаційних технологій – Снитюк Віталій Євгенович. Віталій Євгенович підсумував основні здобутки кафедри та поставив завдання для подальшого розвитку.
 
Далі слово взяв перший завідувач кафедри, проректор з науки та інновацій «Astana IT University» - Білощицький Андрій Олександрович, який відзначив важливість розвитку ІТ технологій, перспективи та напрямки фахівців, що випускаються на кафедрі. Андрій Олександрович привітав всіх причетних до створення, становлення та розвитку кафедри.
 
Кафедра в рамках своєї діяльності постійно співпрацює з роботодавцями, тому з привітальним словом на семінар завітав Сергій Крючатов, представник групи компаній Проксис.
 
Сергій Володимирович Палій розповів про напрямки неформальної освіти на кафедрі: Академії Oracle, Cisco, навчальні платформи для проходження курсів, Microsoft Officeта інші.
В рамках семінару Сергій Вадимович Бронін провів infoday по проєкту dComFra.
 
Далі свої наукові здобутки представили аспіранти кафедри інформаційних систем та технологій та кафедри технологій управління: Huilin Xu, Janet Danso, Mingxin Huang, Ming Li, YingXing Wang, Yuanfang He, Ting Zhu, Chunmei Ji, Jie Chen, Yuanyuan Li, Huan Zhou, Андрій Міщенко, Микита Ніколаєв, Віталій Михальчук.
 
З підсумковим словом виступив Кучанський Олександр Юрійович, який подякував усім присутнім за участь, побажав розвиту та зростання кафедри в усіх напрямках: наукових, інноваційних, професійних, освітніх.
 
Всього в науковому семінарі взяло участь понад 50 осіб.
 
001.png
003.png
005.png
006.png
009.png
010.png
011.png
012.png
013.png
015.png
016.png
017.png
018.png
019.png
020.png
021.png
022.png
023.png
024.png
025.png