Кафедра відзначила 4 річницю свого створення

13 грудня 2021 року кафедра інформаційних систем та технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка відзначила 4 річницю свого створення.

В рамках святкування було проведено Науковий семінар «SCI-IST».
Першим привітав кафедру, всіх працівників, здобувачів та гостей семінару – виконуючий обов’язки завідувача – Онищенко Андрій Михайлович.

На початку зустрічі з привітальним словом виступив декан факультету інформаційних технологій – Снитюк Віталій Євгенович. Віталій Євгенович підсумував основні здобутки кафедри та поставив завдання для подальшого розвитку.

Далі слово взяв перший завідувач кафедри, проректор з науки та інновацій «Astana IT University» - Білощицький Андрій Олександрович, який відзначив важливість розвитку ІТ технологій, перспективи та напрямки фахівців, що випускаються на кафедрі. Андрій Олександрович привітав всіх причетних до створення, становлення та розвитку кафедри.

Кафедра в рамках своєї діяльності постійно співпрацює з роботодавцями, тому з привітальним словом на семінар завітав Сергій Крючатов, представник групи компаній Проксис.

Сергій Володимирович Палій розповів про напрямки неформальної освіти на кафедрі: Академії Oracle, Cisco, навчальні платформи для проходження курсів, Microsoft Officeта інші.
В рамках семінару Сергій Вадимович Бронін провів infoday по проєкту dComFra.

Далі свої наукові здобутки представили аспіранти кафедри інформаційних систем та технологій та кафедри технологій управління: Huilin Xu, Janet Danso, Mingxin Huang, Ming Li, YingXing Wang, Yuanfang He, Ting Zhu, Chunmei Ji, Jie Chen, Yuanyuan Li, Huan Zhou, Андрій Міщенко, Микита Ніколаєв, Віталій Михальчук.

З підсумковим словом виступив Кучанський Олександр Юрійович, який подякував усім присутнім за участь, побажав розвиту та зростання кафедри в усіх напрямках: наукових, інноваційних, професійних, освітніх.

Всього в науковому семінарі взяло участь понад 50 осіб.