KNU Teach Week 2021

Упродовж 18–25 січня 2021 року науково-педагогічні працівники Київського національного університету імені Тараса Шевченка мали нагоду стати слухачами пізнавального освітнього курсу «KNU Teach Week».

Від понеділка до п’ятниці включно викладачі й науковці КНУ щоденно прослуховували по дві лекції, а вихідні й будень 25 січня 2021 року могли присвятити відточенню набутих знань, умінь і навичок та подальшого складання фінального тесту.

Доповідачами для науково-викладацької спільноти Університету стали представники компаній KPMG в УкраїніДТЕКJTI і UGEN, які виступили запрошеними лекторами занять «KNU Teach Week».

До участі в заключній панельній дискусії долучилися працівники IT-компанії GenesisЕкспертну спільноту Київського національного університету імені Тараса Шевченка як доповідачі, модератори або учасники важливих подій представляли:

• проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров,
  • керівник Науково-методичного центру організації навчального процесу Андрій Гожик,
  • керівниця сектора моніторингу якості освіти НМЦ ОНП Дарія Щеглюк,
  • заступник декана географічного факультету Олег Гринюк,
  • асистент Інституту права Костянтин Зеров,
  • провідний журналіст газети «Київський університет» Центру комунікацій КНУ Дмитро Кругляк,
  • асистент факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Іван Коломієць,
  • професорки філософського факультету Ірина Маслікова й Марія Рогожа,
  • аспірант факультету РЕКС Роман Куриленко,
  • аспірант географічного факультету Віктор Телешман.

Викладачі нашої кафедри також прийняли участь в сучасному, цікавому та пізновальному курсі, про що отримала відповідні сертифікати.

KNU Teach Week.png KNU Teach Week2.png