Новина

ПРОКСИС™ допомагає освітянам: КНУ ім. Тараса Шевченка

Сучасний світ безперервно змінюється і в IТ-галузі найбільше відчувається як стрімко плине час. Технології та обладнання вдосконалюється, виникають нові підходи до рішення проблем та нові спеціальності.

Київський національний університет імені Тараса Шевченко (http://www.knu.ua/en/geninf/about) є провідним сучасним науково-учбовим центром України.

В університеті працює 13 факультетів (географічний; економічний; історичний; кібернетики; механіко-математичний; соціології; радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем; психології; фізичний; філософський; хімічний; юридичний; факультет інформаційних технологій), 8 учбових інститутів (військовий, високих технологій, геології, журналістики, міжнародних відносин, післядипломної освіти, філології, управління державної охорони), 1 учбово-науковий центр (УНЦ “Інститут біології”), 2 коледжі (геологорозвідувальних технологій та оптико-механічний), Український фізико-математичний ліцей.

В рамках програми співпраці ПРОКСИС™ - Університети в офісі ПРОКСИС™ 24 лютого 2021 року відбулась зустріч з представниками Кафедри інформаційних систем та технологій (https://www.ist.knu.ua/ ) Факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченко (http://fit.univ.kiev.ua/).

file.jpg

Головною темою зустрічі було майбутнє українських IT-компаній й перспективи, які відкриває перед ними технологія Інтернету речей - Internet of Things (IoT). Це нова і прогресивна сфера інформаційних технологій, яка легко інтегрується в будь-яку область життя суспільства таку як промисловість, медицина, урбаністика та багато іншого, тому підготовкою кваліфікованих спеціалістів в цій області необхідно займатись вже сьогодні.

Студенти та випускники Київського національного університету імені Тараса Шевченко мають сильну базову теоретичну підготовку, а ПРОКСИС™ пропонує закріпити та розширити отриманні знання на практиці.

ПРОКСИС™ є одним з найбільш досвідчених та кваліфікованих дистриб'юторів IoT-обладнання в Україні та пропонує практичне навчання студентів на базі продукції всеcвітньо відомої компанії Advantech.

З метою поглибленого вивчення та демонстрації переваг обладнання Advantech викладачам кафедри було запропоновано зареєструватись в Advantech Industrial IoT Academy. Використовуючи ці матеріали, викладачі й студенти зможуть більш детально ознайомитись з обладнанням, а в лабораторії ПРОКСИС™ випробувати його в дії.

Зі свого боку команда ПРОКСИС™:

- готова ділитись актуальними знаннями, трендами й новинками з викладачами та студентами університету;

- надає можливість познайомитись на практиці з новинками в області IoT;

- допоможе з розробкою нових учбових програм;

- технічні експерти компанії будуть співпрацювати з викладачами кафедри в розробці програм практичних і лабораторних робіт;

- проводити інтенсив з технічних напрямків в області IoT для студентів та викладачів;

- допомагати в організації стажувань та переддипломних практик для студентів.

Робота в дружньому колективі ПРОКСИС™ допоможе студентам придбати навички співпраці і комунікації в команді, які так само не менш важливі та актуальні для кар'єри.

ПРОКСИС™ надає приміщення/лабораторію з усім необхідним обладнанням для повноцінного вивчення на практиці технології IoT.

 

Також в рамках програми співпраці ПРОКСИС™ - Університети для співробітників та студентів Кафедри інформаційних систем та технологій була оформлена річна підписка на наступні профільні журнали:

Така співпраця бізнесу та освіти дозволить надалі значно посилити IТ індустрію, основою якої є кваліфіковані спеціалісти.