Результати Global Game Jam (GGJ) 2018

На базі факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 26 по 28 січня 2018 року відбувся десятий ювілейний Всесвітній конкурс зі створення комп’ютерних ігор Global Game Jam (GGJ) 2018, в якому взяли участь 76 учасників з усієї України. Протягом 48 годин учасники, об’єднуючись в команди або працюючи самостійно створили та презентували 21 гру, які відповідали темі, яка була оголошена о 17:00 по всій Україні, 26 січня перед початком конкурсу.

Цього року темою конкурсу була «Transmission», тобто «передача». Це розкрило відео від центрального комітету GGJ, що показувало радіо вежі, синапси, автомобілі, передач і різні типи повідомлень, даючи кілька ідей багатьох способів інтерпретувати це слово.

GameHub-2018-16.jpg

Оцінку проектам команд давало журі, до складу якого увійшли:

• Тесля Юрій Миколайович - декан факультету інформаційних технологій Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор технічних наук, лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки
  • Білощицький Андрій Олександрович - доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри Інформаційних систем та технологій факультету інформаційних технологій Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
  • Чайка Петро Миколайович – заступник декана з організації та розвитку факультету інформаційних технологій Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
  • Джош Клінт (JoshKlint) - директор компанії Leadwerks (США, розробка 3D моделей для NASA)
  • Дзюбенко Ольга–керівник проектів по створенню ігор, research projects coordinator, Deusto LearningLab, Universityof Deusto, Іспанія
  • Литвиненко Сергій - керівник VR / AR напрямку Samsung R&D Institute Ukraine
  • Дмитрий Лукаш - голова кампанії по створенню ігор Fishing Planet LLC
  • Гречуха Михайло - керівник проектів та програм QATestLab
  • Бронін Сергій - Українська асоціація фахівців інформаційних технологій
  • Кучанский Олександр - відповідальний виконавець в європейському проекті «GameHub: Співробітництво між університетами та підприємствами в сфері ігрової індустрії в Україні» – 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP” від КНУБА

Переможцями конкурсу стали:

1-е місце - команда «CodeSword», яка розробила гру «PrivateLine».

GameHub-2018-9.jpg

Склад команди: Кулаков Кирило, Тюрменко Іван, Коцюбський Віталій, Красько Микола, Пазич Владислав, Зубков Віталій.

Антиутопічна гра про працівника держструктури тоталітарної країни «SowokeRepublic», який прослуховує телефонні розмови громадян на предмет критики партії.

GameHub-2018-14.jpg

2-е місце зайняла команда «CatPost», яка розробила гру «PostCat».

GameHub-2018-13.jpg

Склад команди: Сочинський Станіслав (ФІТ, КН-41), Чайка Кирило, Сафонов Данило, Юшкін Андрій, Іванус Марія

Гра runner, де головний герой – кіт-курєр у космосі.

Ідея гри така: в недалекому майбутньому, штучний інтелект та роботи залишили людей без прожитку і навіть тварини вимушені найматися на роботу, щоб забезпечити своє нелегке життя.

Гравцю потрібно зберегти вантаж в цілості, перелітаючи від однієї космічної станції до іншої. А на шляху багато метеоритів. Складність не тільки в тому, що гравець має зберегти головного героя, а й в тому, щоб зберегти в цілісності вантаж, який він переправляє.

• 3-е місце зайняв Андрій Бичковський, який самостійно розробив гру «MyHappyTrain».

GameHub-2018-12.jpg

Симулятор доставки вантажів за допомогою поїздів. Головна мета гри – це сортувати поїзди, правильно їх направляти, щоб вони збирали вантажі і розвозили по станціям.

В конкурсі також прийняли участь учні з різних шкіл України.

Наймолодшим учасникам конкурсу були учні 6-го класу ліцею «Наукова зміна» брати Артем та Євгеній Білощицькі. Вони утворили свою власну команду яка називалась «Наукова зміна», а грі яку вони створили дали назву «Radio submarine».

GameHub-2018-2.jpg

Це ще раз показує, що прийняти участь у конкурсі може кожен – буть-то професійний розробник ігор, студент, школяр.

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами та подарунками від спонсорів заходу:

BRAIN Computers (подарунки торгової марки VINGA)

QATestLab

Wargaming

Samsung

Асоціації «Інформаційні технології України»

Українська асоціація фахівців ІТ (УАФІТ)

Загалом усю інформацію про переможців, учасників та їх ігри Ви можете знайти на офіційних сайтах https://globalgamejam.org , https://ggj.knu.ua/ та в соціальних мережах заходу.

Особливу вдячність висловлюємо волонтерам факультету інформаційних технологій, які внесли свій величезний вклад в організацію та проведення Global Game Jam(GGJ) 2018:

1. Проскурін Максим – студент другого курсу магістратури спеціальності управління проектами (УП-21)
  2. Палій Сергій – доцент кафедри інформаційних систем та технологій
  3. Утвенко Андрій – студент другого курсу магістратури спеціальності управління проектами (УП-21)
  4. Кучерява Наталія – фахівець І категорії кафедри інформаційних систем та технологій
  5. Гусак Анна – студент першого курсу магістратури спеціальності управління проектами (УП-11)
  6. Кивгило Дмитро – студент третього курсу бакалаврату спеціальності програмна інженерія (ПІ-32)
  7. Кордонець Сергій – студент третього курсу бакалаврату спеціальності програмна інженерія (ПІ-32)
  8. Зозуля Іванна – студент третього курсу бакалаврату спеціальності програмна інженерія (ПІ-32)
  9. Тюрін Владислав – студент третього курсу бакалаврату спеціальності програмна інженерія (ПІ-32)
  10. Перцюх Олександр – студент другого курсу бакалаврату спеціальності «мережеві та інтернет-технології»(МІТ-21)
  11. Ізотов Дмитро – студент другого курсу бакалаврату спеціальності «мережеві та інтернет-технології» (МІТ-21)