З Міжнародним Днем Студентів, International Students Day!

Студенти #КНУ!
Ви, чиї сміливі ідеї, наполегливість та відданість цілям спонукають до поступу державу ????????
Ви, чия енергія, натхнення, свіжий погляд на навколишній світ, новизна й незаангажованість думки, соціальна активність, оптимізм роблять Університет кращим ????
Ви, хто активно наповнює своє життя знаннями, новими захоплюючими відкриттями, яскравими враженнями, доленосними знайомствами й вірними друзями ????‍♀️????
Нехай справдяться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ ✨
✍️"Нині у Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчаються понад 25 тисяч студентів – це свідчення високої довіри молоді та суспільства до Університету. За всю історію КНУ його студентами були сотні тисяч! Гордіться ж своєю причетністю до численних поколінь, свідомих до навчання та науки, які стояли на захисті демократичних цінностей, мали активну громадянську позицію, не шкодували життів заради Батьківщини. Наслідуйте ці традиції і своїми справами примножуйте славу рідної Альма-матер!"