Захист кваліфікаційних магістерських робіт 2021

26 травня на Кафедрі інформаційних систем та технологій відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт.

Успішно захистилося 9 здобувачів спеціальності 126 "Інформаційні системи та технології" освітньо-наукової програми –  «Програмні технології інтернет речей». Головою комісії був професор кафедри інформаційних технологій проектування та прикладної математики Київського національного університету будівництва і архітектури, професор, доктор технічних наук Терентьєв Олександр Олександрович.

Тематика магістерських робіт охоплювала широкий спектр проблем, зокрема здобувачі досліджували, моделювали та проектували IoT рішення в різних галузях: агросектор, промислове виробництво, управління комунальним господарством, трафіком міста, тощо.

Захист проходив в дистанційному режимі. До захисту долучились всі члени кафедри. До кожної роботи були поставлені питання, на які здобувачі надали вичерпні відповіді.

Завдяки пройденому етапу здобувачі-магістри продемонстрували свої вміння застосовувати теоретичні знання в практичній діяльності, що свідчить про можливості в подальшому працевлаштуванні, як фахівців з ІоТ рішень.

008.jpg 001.jpg
002.jpg 003.jpg